Vaikų stovykla

VAIKŲ IR JAUNIMO JĖGOS AITVARŲ STOVYKLA

Kaip ir kasmet, kviečiame vaikus ir jaunuolius praleisti nepamirštamą vasarą ant marių kranto! Stovykloje mokomės jėgos aitvarų valdymo, sportuojame, kuriame filmus, plaukiojame irklentėmis, leidžiame vakarus prie laužo, keliaujame į žygius.

APIE STOVYKLĄ

Šios stovyklos tikslas – supažindinti vaikus su jėgos aitvarais ir praleisti kuo daugiau aktyvaus laiko gamtoje. Kaitavimo sportas nereikalauja ypatingo fizinio pasirengimo, tad prisijungti gali visi norintys.

Kiekvieną dieną po smagios mankštos, sočių pusryčių, seks kaitavimo pamokos – išmoksime gaudyti vėją, suprasti, kaip veikia aitvarai, treniruosimės vandenyje!

Visa reikalinga įranga (hidrokostiumais, aitvarais, lentomis) pasirūpinsime mes.

O kai oras bus nepalankus lipti į vandenį – vaikų lauks kūrybiniai žaidimai, sporto žaidimai, naktiniai žygiai. Telefonams ir planšetėms laiko tikrai neliks 🙂

Bandysime naujus sporto įrengimus tokius kaip Wing’ą ir kitus.

Stovyklos trukmė: 6 dienos

Stovyklautojų amžius: 11 – 17 m.

Stovyklautojų grupė: iki 15 vaikų.

Kaina: 410 EUR (rezervacijos mokestis 100 eur.)

Pamainos: (2021)  liepos 26 – liepos 31d. ir rugpjūčio 16 – 21d.

NAKVYNĖ IR MAISTAS

Visi kartu gyvensime puikiai įrengtuose keturviečiuose konteinerinio tipo kambariuose Svencelės spote. Maitinimas triskart per dieną, subalansuotu ir sveiku maistu, vaikus maitins  Meat Lovers Svencelė.

STOVYKLOS VADOVAI

Profesionalūs IKO (tarptautinės jėgos aitvarų organizacijos) instruktoriai supažindins vaikus su jėgos aitvarais, suteiks teorines ir praktines vandenlenčių valdymo žinias, kartu plaukios su vaikais.

Stovyklos vadovas Gediminas (snow lithuania) – turi sukaupęs didelę darbo su vaikais patirtį. Gediminas kaituoja jau ketvirtus metus, aktyviai užsiima sniego sportu ir organizuoja stovyklas. Vadovo tikslas – sukurti neeilinę, kūrybišką aplinką, kad kiekviena stovyklos akimirka būtų įsimintina ir pamilus vandens sportą norėtųsi grįžti dar kartą.

KĄ TURĖTI SU SAVIMI?

• Medicinos pažyma vaikui vykstančiam į stovyklą forma– 079/a, arba – forma 027-1a, išduotą asmens sveikatos priežiūros įstaigos (027-1a forma yra „Vaiko sveikatos pažymėjimas“ tinka kopija, kurią reikia pristatyti į mokyklą).
  • Vaiko asmens dokumento kopiją.
  • Patogią avalynę, sportinius batelius.
  • Jei turite – hidrokostiumą. Jei neturite, duosime stovyklos.
  • Berniukams – maudymosi glaudės. Mergaitėms – maudymosi kostiumėlį.
  • Pora rankšluosčių.
  • Drabužių, skirtų įvairioms oro sąlygoms (šiltesnių, vėsesnių, apsiaustą nuo lietaus ir būtinai kepurę ar kitą galvos apdangalą);
  • Higienos reikmenis, kremą nuo saulės, priemones nuo uodų.
  • Dienpinigių: skanėstams (bus organizuojama išvyka į parduotuvę).

Daugiau informacijos kaitumokykla@gmail.com  arba +37061217556.